Kaya’ya Veda Ettiler

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’den üç yıl görev yaptıktan sonra Çankırı Baş Savcılığına tayin olan Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya’nın onuruna iftar yemeği düzenledi.

İftar yemeğine; Başsavcı Doğan Kaya’nın yanı sıra Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Garnizon Komutanı Albay Ekrem Turan, Nazilli Müftüsü Necati Topaloğlu, Başsavcı Doğan Kaya‘nın çalışma arkadaşı hakim-savcılar çevre ilçelerden gelen Kaymakamlar Banka Müdürleri, dernek ve oda temsilcileri katıldı.
Yemekte konuşan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’de Başsavcı Doğan Kaya’yı görmekten ve onu tanımaktan oldukça memnun olduklarını ifade ederek, Nazilli’deki başarılı çalışmalarından dolayı Kaya’yı tebrik etti. Alıcık ,Kaya’nın ilk geldiği günden bu yana Nazilli’ye gönülden bağlandığını hissettiğini ifade ederek kendisinin burada güzel projelerin altına imza attığını söyledi. Şiire olan tutkusu onun kişiliğini daha da ön plana çıkardığını söyleyen Alıcık, “Doğan Bey Nazillimizin tanıtımı için hep çaba gösterdi bizi yürekten sevdi, onu unutmayacağız” dedi.

Başkan Alıcık’ın ardından bir konuşma yapan Başsavcı Doğan Kaya ise Nazillide üç yıl görev yapmış olmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getirerek, burada çok değerli insanlar tanıdığını ve çok güzel dostluklar kurduğunu ifade etti. “Nazilliyi çok sevdim” diyen Kaya buradaki dostlarımla vedalaşmıyorum çünkü dostlar birbirleri ile vedalaşmaz” dedi. Konuşmasında kendi yazdığı şiirlerinden Nazilli için kaleme aldığı Ben Nazillideyim ve Nazillispor Şampiyonluk Marşı şiirleri okudu. Kaya, iftar yemeğine katılanlara şiir kitabını imzalayarak hediye etti.