Haberler

Ana Sayfa  »  Haberler

Nazilli’ye yeni su fabrikası

15-06-2013
Aksüt Group bünyesinde Dallıca’da kurulan 5 bin metrekarelik kapalı alanlı modern su fabrikası hizmete başladı.

Fabrikanın açılış kurdelasını Kaymakam Mehmet Okur, AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Nazilli Belediye Başkanı H. Haluk Alıcık, İsabeyli Belediye Başkanı B. Kuvvet Erim ve fabrika sahibi Murat Aksüt kesti.
Akdoruk Doğal Kaynak Suyu fabrikasının sahibi Murat Aksüt açılışta yaptığı konuşmasında gerçekleştirmek istediği hayallerinden ilkini gerçekleştiriyor olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Aksüt, “Gelecekle ilgili yapmak istediğim çok hayalim var. İnşallah bundan sonra diğer hayalini kurduklarıma da ulaşırım. Ancak bu hayallerimi gerçekleştirmek için emin adımlarla çalışmaya devam edeceğim. Yeni işletmemizin Nazilli halkına hayırlı uğurlu olmasın diliyorum” dedi.
Aksüt Group bünyesinde Dallıca’da kurulan fabrikanın hayırlı olmasını dileyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ise Aksüt ailesinin, Nazilli’de bir marka olduğunu söyledi. Yaptıkları işlerle, çalışkanlıkları ve saygınlıkları ile ailenin çok sevildiğini belirten Alıcık, “Hayallerinin ilkini gerçekleştirdiğini söyleyen işletme sahibi Murat Aksüt’e iş hayatında başarılar diliyor ve diğer hayallerini de en kısa zamanda gerçekleştirmesini temenni ediyorum. Açtıkları fabrika ile ekonomiye katkı sağlayacakları gibi yeni bir istihdam alanı da yaratmış oldular. Allah bol müşteriler versin. Kendilerine ve Nazilli’ye hayırlı olsun.”diye konuştu.
AK Parti Aydın Milletvekili Gültekin Kılınç’ta Aydın’ın geç de olsa kendi kaynaklarının farkına vardığını, ancak senelerden beri boşa giden kaynakların ekonomiye kazandırılırsa bir anlam ifade ettiğini söyledi.
Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur ise böyle güzel bir tesisin Nazillimize ve ülkemize kazandırılmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek tesisi kazandıran Aksüt ailesine teşekkür etti. Kaymakam Okur sözlerine şöyle devam etti. “İlçemize böyle bir tesisin kazandırılmasının mutluluğunu yaşıyorum. Uzun yaşam merkezi Nazilli hayat kaynağı da su. İlçemizde su fabrikaları mevcut ve bugün bu su fabrikalarının Aksüt grubunun yapmış olduğu Akdoruk su fabrikası ile bir yenisi daha eklendi. Bu fabrikayı gezdim son teknoloji ile donatılmış hijyen şartlarına dikkat edilmiş. İlçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum”.
Konuşmaların ardından okunan dualar eşliğinde açılış kurdelası kesildi. Özgül Ata

Etiketler: Nazilli’ye yeni su fabrikası Aksüt Group Dallıca Mehmet Okur Ali Gültekin Kılınç H. Haluk Alıcık B. Kuvvet Erim Murat Aksüt Akdoruk Doğal Kaynak Suyu ekonomi

arkadaşıma gönder ››

Aydın
 Kayıt  İptal 
üretim: pcmarket