Vitrin

Ana Sayfa  »  Vitrin

Özcan Madencilik Aydın’a 8100 kalorilik kömür getirdi

15-11-2013
Aydın’ın önde gelen doğalgaz ve kömür firmalarından olan Özcan Madencilik, Aydın’a Safkar Kömür’ün 8 bin 100 kalorilik kömürünü getirdi.

Özcan Madencilik ile Safkar Kömür yetkilileri kalorifer yakıcıları ve apartman görevlilerine verdiği yemekle Safkar Kömür’ü tanıttı. Grand Dor Restaurant’ta düzenlenen yemeğe Özcan Madencilik’in sahibi Kağan Özcan, Özcan Madencilik yetkilisi Mukadder Karakahyaoğlu, Safkar Kömür Bölge Müdürü Şadan Maral, Safkar Kömür Bölge Müdür Yardımcısı Funda Çakal, Safkar Kömür Bölge Satış Koordinatörü Ceyhan Alkan ile apartman görevlileri ve kalorifer yakıcıları katıldı.
Yemekte konuşan Özcan Madencilik Yetkilisi Mukadder Karakahyaoğlu, amaçlarının Aydın’ı daha iyi ısıtmak olduğunu söyledi. Karakahyaoğlu, “Apartmanlara bu yıl 8 bin 100 kalorilik Safkar kömüründen hediye olarak vereceğiz. Safkar kömür ile güzel bir anlaşma yaptık. Safkar kömürü yaktıkça, kömürün değerini daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum”dedi.
Safkar Bölge Müdürü Şadan Maral ise, 8 bin 100 kalorilik kömürde son derece iddialı olduklarını söyledi. ‘Kömür kullandıkça ne kadar iddialı olduğumuzu göreceksiniz’ diyen Maral ,”Sibirya’nın Kuzban bölgesinden kömürü getiriyoruz. Öncelikle sizlere dağıtacağız, kararı siz vereceksiniz”ifadelerini kullandı.

KARAKÖSE BİLGİ VERDİ

Konuşmaların ardından Dr. Altuğ Karaköse, kalorifer yakıcılarına sağlıkları doğrultusunda neler yapmaları gerektiğini anlattı. Kalorifer yakıcılarının bodrumlarda veya dar odalarda çalıştığını belirten Karaköse, Özcan Madencilik’in böyle bir çalışma yapmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özcan Madencilik’in insana verdiği değerin daha iyi anlaşıldığına dikkat çeken Karaköse,”Kalorifer dairelerinde öncelikle havalandırma desteği isteyin. Karbonmonoksit zehirlenmelerinden korunmanız için havalandırma çok önemli. Karbonmonoksit zehirlenmelerinde ölüm çok hızlı gerçekleşebiliyor. Çok dikkatli olmalısınız”ifadelerini kullandı.

Gökhan Yördem

Etiketler: Özcan Madencilik Aydın’a 8100 kalorilik kömür getirdi,Safkar Kömür, Grand Dor Restaurant, Kağan Özcan, Mukadder Karakahyaoğlu, Şadan Maral, Funda Çakal, Ceyhan Alkan , Altuğ Karaköse, aydın haberleri , ekonomi

arkadaşıma gönder ››

Aydın
 Kayıt  İptal 
üretim: pcmarket