Köylerde, Başkan Özakcan Coşkusu

Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, yaz mevsiminde yoğunlaşan düğün törenlerine katılmayı da ihmal etmiyor.

Hafta sonlarında sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşla buluşmak üzere yollara düşen Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, davet edildiği tüm düğün ve cemiyet etkinliklerine katılmaya özen gösteriyor.
Geçtiğimiz Pazar günü, pazaryeri ziyareti ardından Girne Mahallesi’ndeki sünnet cemiyetine katılan Mesut Özakcan; yaptığı ziyaretle aileyi sevindirdi.
Kısa ziyaretin ardından sünnet evinden ayrılan Başkan Özakcan, Eğrikavak’ta yapılan düğüne katılmak üzere yollara düştü. Eğrikavak Mahallesi’nde muhtar ve kalabalık vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Özakcan’a mahalle halkı büyük ilgi ve sevgi gösterisinde bulundu. Başkan Özakcan’a bu ziyaretinde CHP Efeler İlçe Başkanı Bayram İnci, Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Süne, CHP’den Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Vergili ve Özel Kalem Müdürü Muharrem Aslan da eşlik ederken; vatandaşların istek ve ihtiyaçları ile ilgili tüm açıklamaları; hizmet ve desteklerin temin edilmesi amacıyla not edildi.
Vatandaşlarla birlikte düğün evindeki yemeğe de katılan Özakcan, çocukları sevindirmeyi de ihmal etmedi. Gösterilen büyük ilgi karşısında oldukça etkilenen Başkan Özakcan, yanına kadar gelen bütün çocuklara oyuncaklardan hediye etti.
Düğünevi sahiplerinin yanı sıra, mahalle halkı ile de sıcak sohbetlerde bulunan Başkan Özakcan’a vatandaşlar, Efeler İlçesi’nin en uzak mahallesine bile gelmekten kaçınmadığı için minnet ve teşekkürlerini ilettiler.
Vatandaşlarla birlikte yenilen yemek ve samimi sohbetin ardından Başkan Özakcan, Kuyucular Köyündeki festivale katılmak üzere, Eğrikavak Mahallesi’nden ayrıldı.