Hüseyin Aksu, Kısa Sürede Hazır Olacak

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923’ün antrenman sahası olarak kullanmak istediği Hüseyin Aksu Tesisleri’nin sahası kısa sürede mükemmel bir görüntüye kavuştu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekiplerinin çalışma yaptığı saha, kısa sürede Aydınspor 1923 A takımının kullanabileceği bir saha olacak.
Antrenman sahası yönünden sıkıntı yaşayan ve Yörük Ali Efe Tesisleri ile birlikte Hüseyin Aksu Tesisleri sahasını bakıma aldıran Aydınspor 1923, sahaların sezona yetişmesi takdirde antrenman yönünden sıkıntı yaşamayacağa benziyor.
Gübreleme ve tohumlama işleminin devam ettiği Hüseyin Aksu Tesisleri’nin kısa süre içinde hazır hale gelmesi için çalışmaların sürdüğünü belirten Aydınspor 1923 Basın Sözcüsü Yüksel Macaroğlu, “Hüseyin Aksu Tesisleri’nin zemininde çevre düzenlemesi sürecek. Sahanın etrafında açık bulunan telleri kapatacağız. Belediyemiz ile birlikte bizde katkı sunacağız. Hocalarımız sahayı beğendi. Antrenmanlarımızı saha tam hazır olduktan sonra burada yapabiliriz”dedi.
Kullanımı GHSİM’de bulunan Hüseyin Aksu Tesisleri’ni Aydınspor 1923’ün kiralama yoluyla alma talebinin sürdüğünü belirten Macaroğlu, “Hüseyin Aksu Tesisleri’ni uzun süreli kiraladığımız takdirde Aydınspor 1923 için önemli bir adım atılmış olacak. Konuyu takip ediyoruz”diye konuştu.
Öte yandan, çevresi açık olan Hüseyin Aksu Tesisleri sahasında çevre sakinlerinin bazılarının köpeklerini getirerek oyun oynadığı gözlendi.